راه اندازی صندوق قرض الحسنه

به اطلاع عموم مردم عزیز و خیّر گلپایگان می رساند موسسه خیریه و تبلیغی امام زمان (عج) قصد دارد تا در آینده نزدیک صندوق قرض الحسنه موسسه را با اهداف زیر راه اندازی نماید:

۱. احیای سنت مبارک و مغفول مانده قرض الحسنه به تاسی از ائمه اطهار(ع)

۲. ترویج بانکداری بدون ربا به عنوان نمونه ای از کارآمدی دین در عرصه زندگی

۳. اعطای وام به منظور حمایت از خانواده های کم بضاعت به جهت تامین سرمایه اولیه جهت ایجاد مشاغل خانگی و زود بازده

 

لذا از عموم همشهریان به ویژه خییرین عزیز تقاضا می شود با حمایت مالی خود ما را در این امر خطیر یاری فرمایند.

عزیزان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر نحوه مشارکت، همه روزه یک ساعت قبل از اذان تا دو ساعت بعد از نماز ظهر و عصر و مغرب و عشاء به دفتر موسسه مراجعه فرمایند.

همچنین به جهت شفافیت مالی، رصد و  و اطلاع عموم مردم از محل مصرف و جهات عملکرد صندوق به زودی سامانه مالی صندوق بر روی همین پایگاه در دسترس عزیزان قرار خواهد گرفت.

 [ موضوع ] : صندوق
[ برچسب ها ] :
ن : میرمهدی
ت : یکشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

 
 
  موسسه خیریه و تبلیغی امام زمان (عج) دفتر گلپایگان: رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل موسسه: حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا محسنی جانشین مدیر عامل موسسه: حجت الاسلام و المسلمین محسن موسوی اردکانی خزانه دار: سید علی میرک آبادی اعضای اصلی و علی البدل: روزبه جوادی محروقی، عسگر خوانساری، علیرضا میرمهدی، حامد اسماعیلی  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.